пятница, 27 ноября 2015 г.

             27 листопада в ЗШ № 69 пройшла     виховна година до дня пам'яті жертв  Голодомору 

 







Запалили свічку, запалили,
Щоби більше лихо не ходило,
Хай палає свічка світлом білим,
Щоб в людей серце не боліло. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

 Війна – це випробування для моїх маленьких тварин      ​Війна приходить без попередження, руйнуючи звичний світ і змушуючи кожного доросліш...