пятница, 30 марта 2018 г.

Декада в школі
«Еко-Довкілля. Почни з себе»
Учнів запрошую  прийняти участь у конкурсі  малюнків «Захистимо природу разом!». Можна здати фото на цю ж тему. Роботи чекаю від учнів до 3 квітня.
Бажаю перемоги!!
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

 Війна – це випробування для моїх маленьких тварин      ​Війна приходить без попередження, руйнуючи звичний світ і змушуючи кожного доросліш...