пятница, 29 мая 2020 г.


      Дорогі мої учні!
Вітаю Вас із закінченням навчального року.
Сумно прощатися з 3 класом, але попереду багато нового.
Я вдячна батькам за підтримку, взаємопорозуміння
у вихованні дітей.

Влітку цікаво проводьте час, набирайтеся сил.
Нехай відпочинок приносить тільки приємні враження!

                         Щасти Вам!
Ура, ка-ни-ку-лы!!!


Комментариев нет:

Отправить комментарий

 Війна – це випробування для моїх маленьких тварин      ​Війна приходить без попередження, руйнуючи звичний світ і змушуючи кожного доросліш...